Spectacol, premii şi rezultate – Braşov MiniHand 2011

SportLife România şi Clubul Rulmentul Corona Braşov au organizat turneul MiniHand Braşov, duminică 29 mai 2001. Competiţia desfăşurată în Sala Sporturilor a inclus 13 meciuri între echipe de băieţi, fete şi mixt, un concurs de aruncări de la 7 metri şi o festivitate de premiere ce a adus bucurie pentru toţi sportivii, antrenorii şi susţinătorii lor.

Organizatorii mulţumesc tuturor participanţilor şi îi felicită pe antrenori, sportivi, şi pe toţi aceia care susţin acest proiect.

Rezultatele meciurilor:

1. 10.00-10.30      ACS OLIMPIC BRASOV (BAIETI) – DSCL CARACAL (BAIETI)

Scor final : 6-7

jucatorii meciului:

ALEX SIMA – OLIMPIC BV

CIOCAN  EDUARD – DCSL CARACAL

 

2. 10.35-11.05      ACS OLIMPIC BRASOV (FETE) – ACS PLIMPIC PLOIESTI (MIXT)

Scor final: 2-3

jucatorii meciului:

IOANA DAMIAN – OLIMPIC BV

DAVID SIMIONESCU – OLIMPIC PL

 

3. 11.10-11.40      CORONA  BRASOV 1 (FETE) – CSS 4 BUCURESTI (FETE)

Scor final: 9-7

jucatorii meciului:

CURTA ANNE MARY- CORONA-BV

AGIU ANDREEA- CSS 4 BUCURESTI

 

4.  11.45-1215      CORONA  BRASOV 2 (FETE) – ACS JUNIOR PITESTI (MIXT)

Scor final: 12-9

jucatorii meciului:

CAPRAR OANA – CORONA BV

ANDREI  RADU – JUNIOR PITESTI

 

5.  12.20-12.50    CSS 4 BUCURESTI (FETE) – ACS OLIMPIC BRASOV (FETE)

Scor final: 10-1

jucatorii meciului:

ILIE MARINA – CSS 4 BUCURESTI

KICSI  EVELIN – OLIMPIC BV

 

6.  12.55-13.25     ACS OLIMPIC PLOIESTI (MIXT) – ACS JUNIOR PITESTI (MIXT)

Scor final: 2-9

jucatorii meciului:

PREDA ANA – MARIA OLIMPIC PL

TUDOSE  MIHAI – JUNIOR PITESTI

 

7.  13.30-14.00    ACS OLIMPIC BRASOV (BAIETI) – ACS JUNIOR PITESTI (MIXT)

Scor final: 10-3

jucatorii meciului:

BOSANCEANU SERGIU – OLIMPIC BV

NEGULESCU RADU – JUNIOR PITESTI

 

8.  14.05-14.35    DSCL CARACAL (BAIETI) – CORONA  BRASOV 2 (FETE)

Scor final: 9-9

jucatorii meciului:

POPESCU ADRIAN – DSCL CARACAL

MUNTEANU OANA – CORONA BV

 

9.  14.40-15.10    ACS JUNIOR PITESTI (MIXT) – ACS OLIMPIC PLOIESTI (MIXT)

Scor final: 3-2

jucatorii meciului:

MIHAI DANIEL – JUNIOR PITESTI

PREDA BIANCA – OLIMPIC PL

 

10. 15.15-15.45    DSCL CARACAL (BAIETI)  – CSS 4 BUCURESTI (FETE)

Scor final: 5-8

jucatorii meciului:

BUCUR ALIN – DSCL CARACAL

DOBRE ALEXIA – CSS4 BUCURESTI

 

11.15.50-16.20    ACS JUNIOR PITESTI (MIXT) – ACS OLIMPIC BRASOV (FETE)

Scor final: 10-5

jucatorii meciului:

BARBU PAULA – JUNIOR PITESTI

PANDARU MARIA – OLIMPIC BV

 

12. 16.25-16.55    ACS OLIMPIC PLOIESTI (MIXT) –  CSS 4 BUCURESTI (FETE)

Scor final: 6-13

jucatorii meciului:

GIRTAN AMALIA – OLIMPIC PL

CRETU RALUCA – CSS 4 BUCURESTI

 

13. 17.30-18.00    CONCURS  7M      –       PREMIERE

Cei mai buni aruncatori de la 7M:

DOBRE ALEXIA – CSS 4 BUCURESTI

SIMA ALEXANDRU – OLIMPIC BV

 

Echipele care au participat:

ACS OLIMPIC BRASOV (FETE)

ACS OLIMPIC BRASOV (BAIETI)

ACS JUNIOR PITESTI (MIXT)

ACS OLIMPIC PLOIESTI (MIXT)

CSS 4 BUCURESTI (FETE)

CORONA BRASOV 1 (FETE)

CORONA BRASOV 2 (FETE)

DSCL CARACAL (BAIETI)

Galerie foto: www.facebook.com/media/set/

Felicitări şi mulţumiri tuturor!

 

 

This entry was posted in Primele ştiri. Bookmark the permalink.

Leave a Reply