Record de participanți la Cupa E.ON Kinder


105 echipe participă la Cupa E.ON Kinder 2012, cel mai mare număr de participanți la competiție de până acum.

Iată pe cine veți vedea la ediția a VI-a…

CATEGORIA 2000
1.     ACS Kinder Sg. De Mures
2.     ACS Kinder Sg. De Mures 2
3.     Scoala de Fotbal Danut Coman Pitesti
4.     Gödöllői SK Ungaria
5.     CSS Soimii Sibiu
6.     InterStar Sibiu
7.     AFC Odorheiu Secuiesc
8.     FC Juniorul Bucuresti
9.     Oltchim Rm.Valcea
10.   3kids sport Bucuresti
11.   Academia de fotbal Gh. Hagi
12.   Bucovina Scheia Suceava
13.   Speranta Tg-Mures
14.  FCM Tg. Mures

CATEGORIA 2001
1.     ACS Kinder Sg. De Mures
2.     ACS Kinder Sg. De Mures 2
3.     Academia de Fotbal Gh. Hagi
4.     Academia de Fotbal Gh. Hagi 2
5.     Otelul Galati
6.     FC Alma Sibiu
7.     FC Vaslui
8.     Cautis Steaua Sudului Bucuresti
9.     Ceahlaul LPS Piatra Neamt
10.   3kids sport Bucuresti
11.    Stars Braila
12.    Hidroelectra Rm.Valcea
13.    FC Telespan Rm.Valcea
14.    CS Cetate Targoviste
15.    Athletic FK Gurghiu
16.    Dynamic Baia Mare
17.    FC Dinamo Bucuresti
18.    FCM Tg. Mures
19.    InterStar Sibiu
20.    Farul Con.stanta
21.    CFR Cluj
22.    AFC Odorheiul Secuiesc
23.    Petrolul Ploiesti
24.   Steaua Dunarii Galati

CATEGORIA 2002
1.     ACS Kinder Sg. De Mures
2.     Scoala de Fotbal Danut Coman Pitesti
3.     Cautis Steaua Sudului Bucuresti
4.     ACS Tampa
5.     CFR Cluj
6.     3kids sport Bucuresti
7.     FCM Tg. Mures
8.     FC Juniorul Bucuresti
9.   Viitorul Abrud
10.   Hidroelectra Rm.Valcea
11.   Oltchim Rm.Valcea
12.   Academia de Fotbal Gh.Hagi
13.   Academia de Fotbal  Gh. Hagi 2
14.   AS Junior Galati
15.   CS Cetate Targoviste
16.   CSM Focsani
17.   FC Brasov
18.   InterStar Sibiu
19.   Luceafarul 2010 Cluj
20.   FC Pitesti

CATEGORIA 2003
1.    ACS Kinder Sg. De Mures
2.    ACS Kinder Sg. De Mures 2
3.    Viitorul Focsani
4.    Viitorul Oradea 1
5.    Viitorul Oradea 2
6.    ACS Tampa Brasov
7.     Pandurii Tg. Jiu
8.   Stars Braila
9.   CFR Cluj
10.  AFC Odorheiu Secuiesc
11.  FC Juniorul Bucuresti
12.  Academia de Fotbal Gh.Hagi
13.  AS Junior Galati
14.  FC Dinamo Bucuresti
15.  FC Dinamo Bucuresti 2
16.  Junior Soccer Sf. Gheorghe
17. Petrolul Ploiesti
18. FCM Tg. Mures
19. Scoala de Fotbal Benta Brasov

CATEGORIA 2004
1.     ACS Kinder Sg. De Mures
2.     ACS Kinder Sg. De Mures 2
3.    ACS Kinder Sg. De Mures 3
4.     Scoala de Fotbal Danut Coman Pitesti
5.     FCM Tg. Mures
6.     Athletic FK Gurghiu
7.     CSS 1 Pajura Bucuresti
8.     ACS Tampa Brasov
9.     ACS Tampa Brasov 2
10.     Stars Braila
11.   FC Juniorul Bucuresti
12.   Academia de Fotbal Gh.Hagi
13.  Scoala de Fotbal Benta Brasov
14.  CSM Focsani
15. InterStar Sibiu
16.  FC Dinamo Bucuresti
17.  FC Dinamo Bucurest 2

CATEGORIA 2005
1.     ACS Kinder Sg. De Mures
2.     FCM Tg. Mures
3.     Scoala de Fotbal Danut Coman Pitesti
4.     FC Pitesti
5.     ProSport Focsani 1
6.     ProSport Focsani 2
7.     ACS Tampa Brasov
8.     ACS Tampa Brasov 2
9.     AS Junior Galati
10.   CFR Cluj
11.   InterStar Sibiu

http://www.eonkinder.ro/noutati-interviuri/detalii-stiri/article/record-lista-participantilor-in-2012.html

Toate detaliile: www.eonkinder.o. Imagini si comentarii: www.facebook.com/sportliferomania

 

This entry was posted in Primele ştiri. Bookmark the permalink.

Leave a Reply