Cine vine la E.ON Kinder 2011

81 de echipe s-au înscris până la 1 iulie pentru ediţia 2011 a Cupei E.ON Kinder

Ca în fiecare an, Grupul E.ON este partenerul principal al acestui eveniment.

În 2011, competiţia va avea loc între 31 august – 4 septembrie, la cinci categorii de vârstă.

Detalii găsiţi în invitaţia ce poate fi descărcată aici:

http://www.eonkinder.ro/invitatie-2011.html

Resurse pentru presa:

http://www.eonkinder.ro/mass-media.html

Galerii foto:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.192961694076860.40449.192497620789934

http://www.eonkinder.ro/galerii-foto.html

CATEGORIA 2000

1.       ACS E.ON KINDER SG. DE MURES

2.       ACS E.ON KINDER SG. DE MURES 2

3.       SPERANTA TG. MURES

4.       FC DINAMO BUCURESTI

5.       LUCEAFARUL 2010 CLUJ

6.       SOIMII SIBIU

7.       PETROLUL 95 PLOIESTI

8.       PANDURII TG.JIU

9.       OLTCHIM RM. VALCEA

10.     ARDEALUL CLUJ

11.     ACADEMIA GH. HAGI

12.     METALUL CONSTANTA

13.     LPS ARIPI PITESTI

14.     FC BRASOV

15.     PRO TEAM BUCURESTI

16.     FC VASLUI

17.     SCOALA DE FOTBAL T. MESAROS TG. MURES

18.     AFC ODORHEIU SECUIESC

CATEGORIA 2001

1.       ACS E.ON KINDER SG. DE MURES

2.       ACS E.ON KINDER SG. DE MURES 2

3.       FC BRASOV

4.       STARS BRAILA

5.       LUCEAFARUL 2010 CLUJ

6.       SCOALA DE FOTBAL M.BACIU MEDIAS

7.       CFR CLUJ

8.       JUNIORUL BUCURESTI

9.       HIDROELECTRA RM. VALCEA

10.     OLTCHIM RM. VALCEA

11.     ACADEMIA GH. HAGI

12.     OTELUL GALATI

13.     CSS TARGOVISTE

14.     CAUTIS STEAUA SUDULUI BUCURESTI

15.     PROLUCEAFARUL BUCURESTI

16.     CS DERBY BUCURESTI

CATEGORIA 2002

1.       ACS E.ON KINDER SG. DE MURES

2.       ACS TAMPA BRASOV

3.       FC BRASOV

4.       FC ADI NEAGA PITESTI

5.       FC RICA NEAGA PITESTI

6.       AFC ODORHEIU SECUIESC

7.       JUNIORUL BUCURESTI

8.       HIDROELECTRA RM. VALCEA

9.       OLTCHIM RM. VALCEA

10.     ACADEMIA GH. HAGI

11.     CSS REGHIN

12.     OTELUL GALATI

13.     DINAMYC JUNIOR CRAIOVA

14.     CAUTIS STEAUA SUDULUI BUCURESTI

15.    CEAHLAUL LPS PIATRA NEAMT

16.    ACS INTER VOLUNTARI

17.    CS DERBY BUCURESTI

18.    VIITORUL CONSTANTA

CATEGORIA 2003

1.       ACS E.ON KINDER SG. DE MURES

2.       ACS E.ON KINDER SG. DE MURES 2

3.       SPERANTA TG. MURES

4.       FC TICA DANILESCU BUCURESTI

5.       SCOALA DE FOTBAL DANI COMAN PITESTI

6.       GLORIA BUCURESTI

7.       ACS TAMPA BRASOV

8.       STARS BRAILA

9.       LUCEAFARUL 2010 CLUJ

10.     CFR CLUJ

11.     JUNIORUL BUCURESTI

12.     HIDROELECTRA RM. VALCEA

13.     OLTCHIM RM. VALCEA

14.     FC BRASOV

15.     CSS TARGOVISTE

16.     VIITORUL L.T. BALS

17.     ACS TAMPA BRASOV 2

18.     ACADEMIA GH. HAGI

19.     BENTA BRASOV

CATEGORIA 2004

1.       ACS E.ON KINDER SG. DE MURES

2.       ACS E.ON KINDER SG. DE MURES 2

3.       ACS TAMPA BRASOV

4.       CFR CLUJ

5.       JUNIORUL BUCURESTI

6.       AFC ODORHEIU SECUIESC

7.       FC BRASOV

8.       ACS TAMPA BRASOV 2

9.       AFC ODORHEIU SECUIESC 2

10.     CS SPORTLINE TURDA

This entry was posted in Primele ştiri. Bookmark the permalink.

Leave a Reply